Hemen Arayın

Jotashield Heritage Antique Tex

Jotun Boya | Dekozen / Jotashield Heritage Antique Tex

Jotashield Heritage Antique Tex

Jotashield Heritage Antique Tex tek bileşenli, yüksek kalitede, 100% saf akrilik reçineye sahip, esnek ve su bazlı bir üründür.

Antik bir görünüm elde etme amacıyla mat, eskitme efektleri bu ürünle yakalanabilir. Eski ve yeni yüzeyleri korunması ile dekoratif bir görünüm kazandırılması amacıyla da kullanılabilir. Tarihi bir görünüm amacıyla üzerine Jotashield Heritage Glaze uygulanabilir. Küçük çatlakların kapatılması ve sıvalı yüzeylerdeki ondülasyonlı görünümünün iyileştirilmesinde mükemmel bir malzemedir.

Kullanım alanı
Dış cephelerde, çimento sıvalı, beton gibi yüzeylerde kullanılmalıdır. Tarihi bir görünümün arzu edildiği yapılarda kullanılması tavsiye edilmektedir.Tüketim oranları uygulanan boyanın film kalınlığı ve bitiş şekline göre değişiklik gösterecektir. Pratikte ortalama tüketim değeri 0.7-1.0 m2/lt olarak alınabilir. Ortalama tüketim değerinin bulunması amacıyla uygulama yapılacak yüzeyde numune çalışması tavsiye edilir.

Yüzey hazırlığı
Yüzey temiz ve kuru olmalı; üzerinde bulunabilecek her türlü toz, kir, serbest tanecik, kimyasal madde ve yağdan arındırılmalıdır. Tebeşirli ve tozlu tozlu yüzeylerde bulunan tüm gevşek malzeme sert kıllı fırça veya tel fırça ile temizlenmelidir.

Önerilen boya sistemi

Jotashield Penetrating Primer 1 kat
Jotashield Heritage Antique Tex 2 kat

Jotashield Penetrating Primer 1 kat
Jotashield Heritage Antique Tex 1 kat
Jotashield Topcoat Silk (alt kat olarak) 1 kat
Jotashield Heritage Glaze 1 kat

Jotashield Penetrating Primer 1 kat
Jotashield Heritage Antique Tex 1 kat
Jotashield Heritage Glaze 2 kat

Date

Şubat 9, 2017

Category

Dış Cephe, Jotashield

Tags

antik görünümlü, Beton Koruma, dış cephe, saf akrilik, UV dayanımı

Open chat